Твојата убавина, 
Вашата сила
 Над 21 годишно искуство во производство на натриум хијалуронат гел
 Стандард за квалитет на производот: 6 Sigma
 Бесплатни примероци
  7-24 услуга
   испорака 24 часа
 
21 годишно искуство
Висок квалитет
Стабилно време на испорака
Стабилно време на испорака
Најдобра цена
7-24 Сервис
Вие сте тука: Дома » Историја на компанијата

За нас - Професионален производител на хијалуронска киселина

Основана во 2003 година, AOMA CO., LTD.е комбинат за производители и тргување со 21-годишно искуство во производството, посветено е на дермални полнила, производи за раствори за мезотерапија, мезотерапија со PDRN, производи за нега на кожа од медицинска класа , Услуга за CTO во индустријата за медицинска естетика, приспособете ја вашата приватна етикета.
 
Сега AOMA CO., LTD.се рангира меѓу првите 10 кинески производители и еден од водечките производители на индустријата за натриум хијалуронат гел во светот, кои се извезуваат во повеќе од 120 земји низ светот, како што се: Европската унија, САД, Колумбија, Мексико, Бразил, Русија, Казахстан и Ирак.Помогнавме на повеќе од 580 брендови за прилагодување.Во меѓувреме, нашата популарност и позитивна стапка на одобрување сè уште се зголемуваат брзо
0 +
Години
Основана
0 +
+
Земја извозник
0 +
+
Прилагодени брендови

Мисија и визија

Нашата мисија

„Вашата убавина, твојата сила“ е мисијата на AOMA CO., LTD. 
AOMA секогаш се фокусира на производство на полнила со хијалуронска киселина, производи за раствори за мезотерапија, мезотерапија со PDRN, производи за нега на кожа од медицинска класа и најдобри услуги. 
Имаме работилница за биофармацевтско производство на GMP на 100 нивоа со стандарди за квалитет до 6 Сигма. 
Сите производи се произведени во строга согласност со меѓународните стандарди за медицински помагала.Твојата убавина, твојата сила!

Нашата визија

1. Квалитет и безбедност на производот:

Aoma Co., Ltd. е професионален производител на полнила со хијалуронска киселина со 21 годишно искуство во производството.
Посветени сме на обезбедување висококвалитетни, безбедни производи за полнење на хијалуронска киселина за да се осигураме дека клиентите можат да ги користат нашите производи со доверба и да добијат задоволителни резултати.

2. Иновации и способности за истражување и развој:

Ние продолжуваме да спроведуваме истражување и развој за да ги обезбедиме најновите и најнапредните производи за полнење на хијалуронска киселина за да ги задоволиме променливите потреби на клиентите на пазарот.

3. Услуга и задоволство на клиентите:

Ние се фокусираме на искуството на клиентите и обезбедуваме висококвалитетна услуга и поддршка за клиентите за да се осигураме дека клиентите имаат задоволително искуство за време на процесот на купување и користење.

Изложбени моменти

AOMA CO., LTD.присуствувајте на Beauty Expo или Beauty Trade Show за да се среќаваме со нашите ценети деловни партнери ширум светот секоја година, што е добра можност за нас да ги истражиме најновите ажурирања на пазарот.AOMA CO., LTD.добивме клиенти кои одржуваат изложби или курсеви за обука ширум светот за да ги продаваат нашите производи.Доколку ве интересира како произведуваме производи, добредојдени сте да ја посетите нашата компанија и фабрика лоцирана во Кина.
Специјалисти за истражување на клетки и хијалуронска киселина.
  +86-13042057691            
  +86-13042057691
  +86-13042057691

Запознајте го AOMA

Лабораторија

Категорија на производ

Блогови

Авторски права © 2024 AOMA Co., Ltd. Сите права се задржани. Мапа на сајтотПолитика за приватност .Поддржано од leadong.com
Контактирајте не