Bukuria jote, 
Forca juaj
 Mbi 21 vjet përvojë në prodhimin e xhelit të hialuronatit të natriumit
 Standardi i cilësisë së produktit: 6 Sigma
 Mostrat falas
  Shërbim 7-24
   Dorëzimi 24 orë
 
21 vite eksperience
Cilësi e lartë
Koha e qëndrueshme e dorëzimit
Koha e qëndrueshme e dorëzimit
Cmimi me i mire
7-24 Shërbimi
Ju jeni këtu: Shtëpi » Historia e Kompanisë

Rreth nesh - Prodhues Profesional i Acidit Hyaluronic

E themeluar në vitin 2003, AOMA CO., LTD.është një kombinim prodhues dhe tregtar me 21 vjet përvojë prodhimi, i është kushtuar mbushësve të lëkurës, produkteve të zgjidhjeve të mesoterapisë, mesoterapisë me PDRN, produkteve të kujdesit të lëkurës me gradë mjekësore , shërbimit CTO në industrinë e estetikës mjekësore, personalizoni etiketën tuaj private.
 
Tani AOMA CO., LTD.renditet ndër 10 prodhuesit kryesorë kinezë dhe një nga prodhuesit kryesorë të industrisë së xhelit të hialuronatit të natriumit në botë, të cilat eksportohen në më shumë se 120 vende të botës, si: Bashkimi Evropian, Shtetet e Bashkuara, Kolumbia, Meksika, Brazili, Rusia, Kazakistani dhe Iraku.Ne ndihmuam më shumë se 580 marka për personalizim.Ndërkohë, popullariteti dhe shkalla jonë pozitive e miratimit po rritet ende me shpejtësi
0 +
vite
E themeluar
0 +
+
Vendi eksportues
0 +
+
Markat e personalizuara

Misioni & Vizioni

Misioni yne

'Bukuria juaj, forca juaj' është misioni i AOMA CO., LTD. 
AOMA fokusohet gjithmonë në prodhimin e mbushësve të acidit hialuronik, produkteve të zgjidhjeve të mesoterapisë, mesoterapisë me PDRN, produkteve të kujdesit për lëkurën e shkallës mjekësore dhe shërbimeve më të mira. 
Ne kemi një punëtori të prodhimit biofarmaceutik GMP me 100 nivele me standarde cilësie deri në 6 Sigma. 
Të gjitha produktet prodhohen në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare për pajisjet mjekësore.Bukuria juaj, Forca juaj!

Vizioni yne

1. Cilësia dhe siguria e produktit:

Aoma Co., Ltd. është një prodhues profesionist mbushës i acidit hialuronik me 21 vjet përvojë prodhimi.
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte mbushëse me cilësi të lartë dhe të sigurta të acidit hialuronik për të siguruar që klientët të mund t'i përdorin produktet tona me besim dhe të marrin rezultate të kënaqshme.

2. Aftësitë e inovacionit dhe kërkimit dhe zhvillimit:

Ne vazhdojmë të kryejmë kërkime dhe zhvillim për të ofruar produktet më të fundit dhe më të avancuara të mbushësit të acidit hialuronik për të përmbushur nevojat në ndryshim të klientëve në treg.

3. Shërbimi ndaj klientit dhe kënaqësia:

Ne fokusohemi në përvojën e klientit dhe ofrojmë shërbim dhe mbështetje me cilësi të lartë ndaj klientit për të siguruar që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme gjatë procesit të blerjes dhe përdorimit.

Momentet e ekspozitës

AOMA CO., LTD.merrni pjesë në Beauty Expo ose Beauty Trade Show për të takuar partnerët tanë të çmuar të biznesit në mbarë botën çdo vit, gjë që është një mundësi e mirë për ne që të eksplorojmë përditësimet më të fundit në treg.AOMA CO., LTD.mori klientë që mbanin ekspozita ose kurse trajnimi në mbarë botën për të shitur produktet tona.Nëse jeni të interesuar se si ne prodhojmë produkte, jeni gjithashtu të mirëpritur të vizitoni kompaninë dhe fabrikën tonë të vendosur në Kinë.
Specialistë në kërkimin e qelizave dhe acidit hialuronik.
  +86-13042057691            
  +86-13042057691
  +86-13042057691

Njihuni me AOMA

Laboratori

Kategoria e produkteve

Blogjet

E drejta e autorit © 2024 AOMA Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqesPolitika e privatësisë .Mbeshtetur nga leadong.com
Na kontaktoni