Kompania AOMA
Kompania AOMA
10 prodhuesit më të mirë të mbushësit të acidit hialuronik në botë
RRETH AOMA
Prodhuesi kryesor i acidit hialuronik OEM/ODM
Prodhuesi kryesor i acidit hialuronik OEM/ODM
● Për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të prodhimit
● Mbi 21 vjet përvojë në prodhim
● Përshtatur me sukses për 580 marka
● Koha e prodhimit OEM/ODM: 2-3 javë

RRETH OEM/ODM
pajisje të avancuara të prodhimit
Pajisjet e avancuara të prodhimit
● Mbushje automatike me vakum
● Makinë mbyllëse nga Gjermania OPTIMA
● Sterilizer tip kabineti me dy dyer nga Suedia GETINGE
● HPLC Agilent, UV, Shimadzu GC, reometër Malvern etj.

RRETH LABORATORIVE
produktet tona Mbushëse me acid hialuronik
Zgjidhja e Mesoterapisë
Efekte të shumëfishta
● Rinovimi i lëkurës ● Zbardhja e lëkurës ● Rritja e qimeve ● Shpërndarja e yndyrës ● Humbja e peshës ● Stimulimi i kolagjenit
 
Paketimi i nivelit më të lartë të Medicle
● Ampula me borosilikat të lartë 
● Kapak silikoni me rrokullisje alumini të nivelit të lartë
Më shumë Produkte
Mesoterapia
Produktet tona Mbushës me acid hialuronik
● Lënda e parë e acidit hialuronik kushton 45,000 dollarë/kg
● Shiringë dhe gjilpërë nga B&D Company
● Flluskë PET dhe letër Tyvek e cilësisë mjekësore nga DuPont USA
● Merrni ujin më të pastër për injektim për t'u prodhuar

● Mbushës dermal përmes 27 osmozës së kundërt
Më shumë Produkte

Rreth AOMA

Specialistë në kërkimin e qelizave dhe acidit hialuronik

E themeluar në vitin 2003, AOMA CO., LTD. është një kombinim prodhues dhe tregtar me 21 vjet përvojë prodhimi, i është kushtuar mbushësve të lëkurës, zgjidhjes së mesoterapisë Produktet , Mesoterapia me PDRN, Produktet e Kujdesit të Lëkurës me gradë Mjekësore, Shërbimi CTO në Industrinë e Estetikës Mjekësore, Personalizoni etiketën tuaj private.
 
Tani AOMA CO., LTD.renditet ndër 10 prodhuesit kryesorë kinezë dhe një nga prodhuesit kryesorë të industrisë së xhel hialuronat natriumi në botë, të cilat eksportohen në më shumë se 120 vende të botës, si: Bashkimi Evropian, Shtetet e Bashkuara, Kolumbia, Meksika, Brazili, Rusia, Kazakistani dhe Iraku.Ne ndihmuam më shumë se 580 marka për personalizim.
0 +
vite

E themeluar

0 +
+

Vendi eksportues

0 +
+

Markat e personalizuara

Pse të zgjidhni Fabrikën AOMA?

Pse të zgjidhni Fabrikën AOMA?
Kjo zonë mund të modifikohet plotësisht dhe ju jep mundësinë të prezantoni veten, uebsajtin tuaj, produktet ose shërbimet tuaja. Kjo zonë mund të personalizohet për të shtuar tekst, gjatësia e tekstit personalizohet, nuk ndikon në funksionimin e të gjithë faqes .
 • 2003
  Filloi me Xhel Hyaluronate Natriumi Mjekësor dhe tashmë është renditur në Top 10 në Kinë
 • 21
  21 vite angazhim në kërkim dhe inovacion
 • 10%
  Mbi 10% e të ardhurave investohet në R&D çdo vit
 • 18%
  Mbi 18% e punonjësve janë nga departamenti i R&D, 5 ekspertë me më shumë se 21 vjet përvojë në fushën e xhelit të hialuronatit të natriumit
 • 3
  3 linja prodhimi dhe punëtoria kryesore e prodhimit farmaceutik GMP me 100 nivele
 • 580
  Personalizuar për mbi 580 marka

Shërbim i shkëlqyer OEM/ODM


 • LOGO-PERSONALIZIM
  Dizajni i Logos

   

  LOGO-PERSONALIZIMI01Dizajni i logos në ampula
   

  LOGO-PERSONALIZIMI02Dizajni i logos në kutinë e produktit
   
  LOGO-PERSONALIZIM03Dizajni i logos në paketimin e mbushësit të lëkurës

   
  KAPACITETI-PERSONALIZIM03Dizajni i logos në shishe
   
  LOGO-PERSONALIZIM05Dizajni i logos në etiketën e mbushësit të lëkurës
   
 •  
  FORMULA-PERSONALIZIM
  +III Kolagjeni
   
  FORMULA-PERSONALIZIMI01
  +Lidokainë
   
  FORMULA-PERSONALIZIMI02+ PDRN
  FORMULA-PERSONALIZIM03+PLLA FORMULA-PERSONALIZIM04+Semaglutide FORMULA-PERSONALIZIMI05+Semaglutide
 •  
  KAPACITETI-PERSONALIZIM
  Ampulat
   
  KAPACITETI-PERSONALIZIM01Ampulat KAPACITETI-PERSONALIZIM02BD 1ml 2ml Shiringa 10ml 20ml
  KAPACITETI-PERSONALIZIM03Shishkë    
 •  
  PAKETIM-PERSONALIZIMPërshtatja e paketimit
   
  PAKETIM-PERSONALIZIM01
  Përshtatja e paketimit
  PAKETIM-PERSONALIZIM02Përshtatja e paketimit
  PAKETIM-PERSONALIZIM03Përshtatja e paketimit PAKETIM-PERSONALIZIM05Përshtatja e paketimit PAKETIM-PERSONALIZIM04Përshtatja e paketimit

Produktet e veçuara

2ml Derm Lines Forehead Lines Filler Dermal Filler me Acid Hyaluronic Injection Filler Buzësh me Acid Hyaluronic
2 ml Derm Lines linjat e ballit Filler Dermal Filler me acid hialuronik Injeksion Filler me acid Hyaluronic Filler buzësh
Mbushës i trupit me injeksion përforcues bifazik të lëkurës nën Lëkurë 20ML Mbushës i lëkurës me acid hialuronik të ndërlidhur
Mbushës i trupit me injeksion përforcues bifazik të lëkurës nën Lëkurë 20ML Mbushës i lëkurës me acid hialuronik të ndërlidhur
 Çmimi me shumicë 2ml Mbushës Vital Fine Lines Filler kundër rrudhave Hidratimi i lëkurës së fytyrës Tear Though Hyaluronic Acid Filler Dermal
Çmimi me shumicë 2ml Vital Fine Lines Filler Anti ...
2 ml Deep Lines Nose Lift Injeksion me acid hialuronik Mbushës i buzëve me acid hialuronik Hialuronat natriumi
2ml Deep Lines lift hundësh Injeksion me acid hialuronik ...
1ml Deep Lines Lift Nose Lift Acido Ialuronico Filler Injection Filler Dermal Filler Cross Linked Hyaluronic Skin Booster
1ml Deep Lines Lift Nose Lift Acido Ialuronico Filler Injection Filler Dermal Filler Cross Linked Hyaluronic Skin Booster

Shfaqja e ekspozitës

Specialistë në kërkimin e qelizave dhe acidit hialuronik.
  +86-13042057691            
  +86-13042057691
  +86-13042057691

Njihuni me AOMA

Laboratori

Kategoria e produkteve

Blogjet

E drejta e autorit © 2024 AOMA Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqesPolitika e privatësisë .Mbeshtetur nga leadong.com
Na kontaktoni